Ena-Forto Opleiding en coaching

Coaches


Hier vind u de coaches die door mij opgeleid zijn en bij wie u terecht kunt voor een behandeling vingerreflexologie :

 

Nederland:


Limburg

Brunssum     Nicolle van Eijden     Praktijk de Vlinder     

www.nagelsenopleiding.nl   

 

Echt     Elvira Keijsers - Kocken     Plus coach

Email: elvira.keijsers@gmail.com     Telefoon: 06- 38016478

 

Echt    Wies Severins-Granzier    http://www.thetrailofnature.nl/   Plus coach

Email: thetrailofnature@gmail.com   Telefoon: 0475 - 486038 / 06 - 34971002

 

Elsloo   Yvonne Daalmans     Plus coach

www.yvonnedaalmans.nl

 

Hegelsom     Yvonne Hoolboom     Plus coach

Email: yvonnehoolboom@home.nl     Telefoon: 077-4672665

 

Maasbree     Dorien van Oijen     Plus coach

Telefoon: 06-38911752

 

Molenhoek     Marjolein Göertz   

Telefoon: 024 - 3585232

 

Sittard   Miranda Haas   Magic Nails    Plus coach

Email: miranda@magicnails.nl    www.magicnails.nl

 

Sittard     Marjon Hendrikx     Plus coach

Email: marjon.hendrikx@gmail.com    Telefoon: 06-11015281



Noord - Brabant 

Helmond – Gaby Koeter     Plus coach
gaby@gabykoeter.nl
 

 

Laarbeek     Pieternel Egberts     Totaal Balans       

http://www.totaalbalanslaarbeek.nl/

 

Oirschot    Coby Franssen     Plus coach

Email: c.franssen@upcmail.nl     Telefoon: 06 - 81363238 

 

Wouwse Plantage – Marijke Ooms     Plus coach
marijke-ooms@home.nl
 

 

 

Zeeland

Tineke de Zeeuw

Telefoon: 06- 44406297  tgampl@zeeland.net



Zuid - Holland  

Brielle   Stella van der Wel

Email: stellavanderwel@gmail.com     Telefoon: 06 - 12450294   

 

's-Gravenzande Kelly Middelburg

Email: kmiddelburg@gmail.com    Telefoon: 06-338612004   

 

Den Haag  Mariëtte Koch     Plus coach

Email: barbramar@ziggo.nl    Telefoon: 06 - 55763378      

 

Oud Beijerland  Margriet Hoegen    Plus coach

http://www.mhoegen.nl/   

 

Vlaardingen     Marjolein Cats   

http://marjolein@deyogaspecialist.nl

 

 

België:

 

Antwerpen

Antwerpen – Marleen de Schryver     Plus coach
marleen.de.schryver@defourneau.be

 

Oost Vlaanderen

Destelbergen – Marleen Bastiaens     Plus coach
mar_leen82@Yahoo.com

 

Wetteren – Sabine van Cauwenberge     Plus coach
sabine.vc@hotmail.com

 

Grembergen – Marina van Peteghem     Plus coach
van.peteghem.marina@hotmail.be

 

Lokeren – Annita van Laere     Plus coach
annitavanlaere@telenet.be

 

Lokeren – Hilde Schoonjans     Plus coach
info@hildeschoonjans.be

 

Lokeren – Chantal Wannyn     Plus coach
chwannyn@hotmail.com

 

West Vlaanderen

Kortrijk – Heidi Buysschaert     Plus coach
Telefoon: 003256200848  
www.b-kine.be

 

Limburg

As – Sofie Budniok     Plus coach
sofie.budniok@telenet.be

 

Vlaams Brabant

Oud-Heverlee – Moniek Beck     Plus coach
beckmoniek@hotmail.com



  

   

 

 

V.l.n.r:

Tineke de Zeeuw

Stella van der Wel

Kelly Middelburg

 

 

 

V.l.n.r. achteraan beginnend:

Dorien v. Ooijen, Marjolein Göertz, Yvonne Hoolboom,

Yvonne Daalmans, Helmi Sonnemans,  Miranda Haas, Coby Fransen,

Pieternel Egberts, Marjon Hendrikx, Elvira Keijsers - Kocken,

Wies Severins-Granzier en Nicolle van Eijden



 

 

 

 

 

 V.l.n.r:

Margriet Hoegen

Mariëtte Koch

Marjolein Cats

 

 

 

 

 

V.l.n.r:

Marina van Peteghem, Gaby Koeter, Hilde Schoonjans, Marleen Bastiaens, Heidi Buysschaert, Chantal Wannyn, Marijke Ooms

Annita van Laere, Sabine van Cauwenberge, Sofie Budniok, Moniek Beck, Marleen de Schryver




                            

 

 

 

 

 

 

 

                                            Copyright©www.ena-forto.nl / Disclaimer en Algemene Voorwaarden

 Dit zijn de coaches die ik persoonlijk heb opgeleid en dus 7 (of 10 voor de plus) hele dagen heb mee mogen maken. 


Mocht geen van deze coaches bij u in de buurt zitten dan verwijs ik u graag door naar de website van Dactyologie Nederland waar alle opgeleide coaches vermeld worden.

 

http://www.dactyologie.nl/coaches/coaches/